SIKÇA SORULAN SORULAR


Vermiş olduğunuz sipariş ortalama 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kitaplarımızın tamamının yayın ve basımı tarafımızdan yapıldığı için siparişiniz 08:30 ila 16:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişler hafta içi günlerde aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri ise 08:30 ila 12:00 saatleri arasında verdiğiniz kargolar aynı gün kargoya verilir. Bu gün ve saatlerin dışında verdiğiniz siparişler ilk iş günü içinde saat 16:00'ye dek kargoya verilerek tarafınıza gönderilir. Sistemimiz üzerinden kargo takip numaranızı alabilmeniz için çalışmalarımız sürmektedir.
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0212 527 85 78 numara ile yada bilgi@teknikkitapdeposu.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz birsenyayinevi.com’a iade edilir. Bu durumdaki kargolar için kargo şirketleri yeniden ücretlendirme talep ettiği için ikinci gönderimlerde ödeme alıcı tarafından yapılacak şekilde gönderilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Alışverişlerinizde Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
www.teknikkitapdeposu.com üzerinde İşBank maximum kartla alışverişlerinizde üç taksite kadar taksit imkanı bulunmaktadır.
Havale ile alışverişlerde mağazamızı arayarak ilerlemeniz gerekmektedir. 0212 527 85 78